Väetiste ja taimekaitsevahendite
jae- ja hulgimüük.

Kindel kvaliteet koduaeda ja põllule!
Küsi meie tooteid hästivarustatud aianduskauplustest üle Eesti!
Võta meiega ühendust
+372 56 294 071

Bioloogiline rasvaeemaldaja 70 g

Kvaliteetne preparaat, mida kasutatakse rasvade kiireks lahustamiseks kanalisatsioonisüsteemides. Mõeldud üksiktarbijatele ja väikeettevõtjatele. Unikaalne toode, mis põhineb ainult sellistel mikroorganismidel, mis on nii tarbijate, loomade kui ka keskkonna suhtes sõbralikud ja valitud nende erilise suutlikkuse tõttu rasvu bioloogiliselt lahustada. Toode paistab silma elusbakterite väga suure kontsentratsiooni poolest. Sisaldab ka fermente, toitaineid ja mikroelemente, mis soodustavad mikroorganismide kasvu. Toode on pakendatud mugavatesse iselahustuvatesse pakkidesse, mis kergendab toote annustamist.
Toode sobib kasutamiseks kõikjal, kus ummistunud torud tekitavad probleeme:
 kodukanalisatsioonis;
 sobib ideaalselt väikestele veepuhastusseadmetele;
 sööklates, baareides, restoranides, väikestes lihatöötlemis- ja toiduettevõtetes jms;
 põllumajandusüksustes, kus kanalisatsiooni äravoolusüsteemi satub palju rasvu, mis võivad põhjustada valamute ummistamise;
Lahustab tõhusalt äravoolutorude põlvedesse, pesadesse ja separaatoritesse tekkinud rasvakorke; kaitseb kanalisatsiooni ummistuse eest, kõrvaldab kanalisatsioonist ebameeldiva lõhna.
 naturaalne toode, mis koosneb ainult naturaalsetest, hoolikalt valitud ja turvalistest mikroorganismidest ning fermentidest;
 tõhus;
 ei põhjusta torudes korrosiooni;
 jätab torude seintele kaitsekihi, mis takistab rasva kogunemist;
 väga lihtne kasutada: pakendatud veeslahustuvatesse pakkidesse;
 kõrvaldab ebameeldivaid lõhnu.
Üksiktarbijale: pakk panna (tervena, mitte lahti rebituna) 2 liitrisse vette ja pärast pulbri sulamist valada saadud lahus kõikidesse rasva koguvatesse paikadesse. Paki võib ka (tervena, mitte lahti rebituna) asetada valamu äravoolutoru peale ja loputada veega, et pakk sulaks. Kasutada öösel, et toode püsiks torudes vähemalt 12 tundi. Kasutada 1 pakk nädalas või vastavalt vajadusele. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutada regulaarselt. Restoranidele ja väikeettevõtjatele: tavaliselt annustatakse toodet otse äravoolutoru pessa või teise märgitud kohta: pakk panna soovitud kohta seda lahti rebimata. Tavaliseks kasutatakse annustamisel järgmist süsteemi:
Äravoolutoru pesa: 1 pakk nädalas 50 rooga/päev);
Kanalisatsioonikaev: 1 pakk nädalas;
Vee äravoolusüsteemid: 1 pakk nädalas toru iga 15 m kohta;
Parimate tulemuste saavutamiseks kasutada toodet regulaarselt.
Toodet tuleb säilitada kuivas kohas, hermeetiliselt suletud pakendites, toatemperatuuril. Pakendid peavad olema hermeetiliselt suletud, et neisse ei satuks niiskust.
Pakend sisaldab 4 x 70 g pakki.
Kuni praeguseni ei ole täheldatud tootega seoses olevat negatiivset mõju ei inimestele ega loomadele. Toode on turvaline, ei ole patogeenne ega tekita haigusi, mittesüttiv, ei põhjusta korrosiooni, keskkonnasõbralik ja täielikult biolagunev. Pärast kasutamist pesta käsi. Eriti tundlikel või allergilistel isikutel on soovitav vältida otsest kontakti nahaga. Hoida laste eest kaitstud kohas. Tootel on kehtiv riiklik sertifikaat ja ohutuskaart, mis on kooskõlastatud REACH määrusega.