Väetiste ja taimekaitsevahendite
jae- ja hulgimüük.

Kindel kvaliteet koduaeda ja põllule!
Küsi meie tooteid hästivarustatud aianduskauplustest üle Eesti!
Võta meiega ühendust
+372 56 294 071

Bioloogiline lõhnaeemaldaja jäätmekonteinerites 80 g

Halba lõhna neutraliseerivad bioloogilised kotid jäätmekonteineritesse ja prügikastidesse.
Individuaalseks kasutamiseks mõeldud bioloogiline toode, mis eemaldab tõhusalt jäätmete hoidmisel tekkinud ebameeldivad lõhnad. Unikaalne tehnoloogia võimaldab tagada pikaaegse värskuse ja vähendab ebameeldivate lõhnadega seotud ebamugavusi.
KASUTAMINE:
KOTTIDE EELISED:
Pakume kasutusmugavaid kotte – kott tuleb lihtsalt konteineri või prügikasti põhja panna. Need kotid on ainukesed lõhna neutraliseerimiseks mõeldud tooted, mis sisaldavad aktiivseid baktereid. Spetsiaalselt valitud mikroorganismid püüavad ja lagundavad tõhusalt, ökoloogiliselt ja naturaalsel viisil ebameeldivaid lõhnu tekitavaid molekule. Üks kott sisaldab vähemalt 10 miljardit hoolikalt valitud mikroorganisme ja naturaalseid eeterlikke õlisid. Selline koostis võimaldab kaheastmelist toimet: eemaldab halva lõhna allika ja jätab meeldiva lõhna.
Toode eemaldab prügikastidest ja jäätmekonteineritest ebameeldiva lõhna, mis on tekkinud jäätmete, nt. mädanevad toidujäätmed, rasvad, kasutatud mähkmed, hügieenisidemed jms. hoidmisel. Eemaldab tõhusalt uriinilõhna!
Toode on väga efektiivne ja tõhus.
Lihtne kasutada
Loomulik, sisaldab inimestele ja loomadele turvalisi mikroorganisme. Ei põhjusta korrosiooni, ei jäta plekke ega pleegita.
Eemaldab naturaalsel viisil halva lõhna lõhnamolekule püüdes ja lagundades.
Tootel on spetsiifiline, meeldiv apelsinilõhn, mis tagab värskuse pikemaks ajaks.
Keskkonnasõbralik
KUIDAS KASUTADA:
TURVAMEETMED
Pakendis on 4 kotti
Kott panna jäätmekonteinerisse. Toimib kõige tõhusamini niiskes keskkonnas. Vajaminevate kottide arv on individuaalne (keskmiselt piisab 1 kotist konteineri jaoks, mille maht on 50 l). Vahetada mõne päeva pärast uue vastu välja, sõltuvalt lõhna intensiivsusest. Parima tulemuse saavutamiseks peab toodet kasutama regulaarselt.
Kuni praeguseni ei ole täheldatud tootega seoses olevat negatiivset mõju ei inimestele ega loomadele.
Pärast kasutamist pesta käsi. Eriti tundlikel või allergilistel isikutel on soovitav vältida otsest kontakti nahaga. Tootel on kehtiv riiklik sertifikaat ja ohutuskaart, mis on kooskõlastatud REACH määrusega.