Väetiste ja taimekaitsevahendite
jae- ja hulgimüük.

Kindel kvaliteet koduaeda ja põllule!
Küsi meie tooteid hästivarustatud aianduskauplustest üle Eesti!
Võta meiega ühendust
+372 56 294 071

Aerosool pakendis käte desinfekant 100 ml

Aerosool pakendis käte desinfektant. Juhendi täpse järgimise korral on efektiivne lipofiilsete viiruste grupi vastu, millesse kuulub ka SARS-CoV-2 (2019-nCoV) viirus.
Tähelepanu! Kasutaja peab pidama kinni etiketil ja selles kasutusjuhendis näidatud töö- ja tervisekaitse ning jäätmekäitluse meetmetest. Kasutusjuhendile mittevastav kasutamine on keelatud.
Kasutamine: Aerosoolpakendis käte desinfektanti kasutatakse käte hügieeniliseks desinfitseerimiseks. Desinfektant on kasutusvalmis, enne kasutamist loksutada ballooni. Käte desinfitseerimine: Vajutada pihustit 1-2 korda, pihustada aerosooli kätele 15-25 cm kauguselt (3-6 sekundit), katta kogu käte pind ja hõõruda käsi. Toimeaeg: 30 sek. Ekspositsiooni ajal peab nahk olema niiske. Lasta nahal naturaalselt kuivada. Peale desinfitseerimist ei ole nahka tarvis pesta. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida kokkupuudet silmadega. Ettevaatusmeetmed Mitte kasutada näonaha või limaskestade desinfitseerimiseks, haavade või vigastatud naha ravimisel. Tooteliik 1: inimeste hügieen. Hügieeniliseks käte desinfitseerimiseks tervishoiuasutustes, ühiskondliku kasutusotstarbega objektidel ning olmes. Ei või kasutada haavade ja vigastatud naha ravimisel. Biotsiidi registreerimistunnistus Nr.2005/20. Koostis Toimeaine: etanool, CAS Nr. 64-17-5, EÜ Nr. 200-578-6, sisaldus 70,0 %. Sisaldab: butaani, CAS Nr. 106-97-8, isobutaani, CAS Nr. 75-28-5, propaani CAS Nr. 74-98-6 segu. Parim enne lõppu / partii number (märgitud põhjale).