Väetiste ja taimekaitsevahendite
jae- ja hulgimüük.

Kindel kvaliteet koduaeda ja põllule!
Küsi meie tooteid hästivarustatud aianduskauplustest üle Eesti!
Võta meiega ühendust
+372 56 294 071

Pherozzip kolmnurkne putuka-ja kahjurilõks Delta

Pherozzip kolmnurkne putuka- ja kahjurilõks Delta. 5 vahetatavat kleepuvat vooderdist. Tõhus lõks, mis on mõeldud kasutamiseks koos feromoonide ja teiste ligimeelitavate peibutistega: aia- ja dekoratiivtaimede kahjurite püüdmiseks, nende arvukuse kindlaksmääramiseks ja seireks. Vastavalt valitud feromoonile püüab lõks kinni soovitud kahjurid.• Sobib kasutamiseks nii sees kui väljas • Saab kasutada mitu hooaega • Vastupidav, kvaliteetsest plastist • Vihmaveekindel • Lihtne kokku panna • Kerge kontrollida ja vooderdisi vahetada.TÖÖPRINTSIIP:
Kahjur, kelle on feromoon kohale meelitanud, tiirleb selle ümber kuni väsimuseni, jääb kleepuva vooderdise külge kinni ja tal ei ole enam võimalust sealt välja lennata. KASUTAMINE:
1. Kasutage töökindaid. 2. Voltige lõks paindejoonte järgi kokku, fi kseerige üleval mõlemad servad. 3. Eemaldage kleepuvalt vooderdiselt kaitseosa ja asetage selle keskele feromoonist sööt. 4. Asetage vooderdis koos feromooniga lõksu, fikseerige servad, et vooderdis lõksust välja ei kukuks. SOOVITUSED: Riputage lõks üles enne putukate välja ilmumist: a) puu latva 2–3 meetri kõrgusele; b) puust keppidele: 1 meetri kõrgusele köögivilja ja dekoratiivtaimede kohale; c) seireks: 1 tk/1000 m2-le, kahjurite püüdmiseks: 3 tk/1000 m2-le; d) kontrollige kleepuvat vooderdist regulaarselt ja vahetage see tõhususe tagamiseks uue vastu välja vastavalt saastatuse astmele. Lõksu moodustavad: kokkumurtav plastlõks, vahetatavad kleepuvad vooderdised 5 tk.